CS ALL IN ALL STARS
prijava za admina  50haon

prijava za admina  2wmnfx4
CS ALL IN ALL STARS
prijava za admina  50haon

prijava za admina  2wmnfx4
CS ALL IN ALL STARS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Thanks for visiting us!
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin
Zelite da vas klan bude deo foruma? Zelite da djelite sa nama cw? Zasto da ne! Samo trebate poslat Headu(Asko) pm naslov "Dio foruma" i on ce vam poslat sta trebate. Besplatno.
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 47 dana: Tue Nov 28, 2023 4:50 pm
FACEBOOK
prijava za admina  Faceboo1111k-logo Ako zelite da se pridruzite nasoj grupi na fb. kliknite ovde
HLTV.org
prijava za admina  Hltv Sve novosti u svijetu cs-a, live machevi,najbolji aceovi,Sve na HLTV.org
Visitor
free counters

 

 prijava za admina

Go down 
AutorPoruka
ervin

ervin


Broj postova : 1
Join date : 2011-08-11
Age : 29

prijava za admina  Empty
KomentarNaslov komentara: prijava za admina    prijava za admina  EmptyThu Aug 11, 2011 8:28 pm

nick:prO^Koja
godiste:1994
ime i prezime:ervin pehlic
koliko dnevno provodim na srv:od 5 do 7 h nekad 4 h
zasto bas vi admin:jer mislim da sam zasluzio admina mogu biti jutarnji popodnevni i vecernji admin neci malo odmorim pa 2 sata Very Happy igram i sve tako.
contact (fb):ervin gitara giitarista
mjesto gdje sam reklamiro ovaj srv:reklamiro sam srv a rasnovackoj raji, da se srv zatvorio prije mjesec ali tu sam reklamiro na antlantig gaming,usb,na fb
demo: :ja mislim da trebam bit admin redovan sam kako se otvori srv
Na vrh Go down
 
prijava za admina
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PRIJAVA ZA ADMINA
» TAKMICENJE ZA ADMINA.
» PRAVILA ZA ADMINA
» Konkurs za admina :)
» Zahtev za admina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
CS ALL IN ALL STARS :: CS All in Stars aLFa :: Prijava za admina-
Idi na: